Top Skills Recruitment е агенция за подбор на персонал, сътрудничим си с местни и международни компании в търсенето на топ професионалисти и съдействаме на търсещите работа да намерят подходящо работно място.

Ние от Top Skills вярваме, че продажбите са не просто работа, а начин на живот. Нашата мисия е да осигурим на клиентите си качествен подбор на персонал и да бъдем техен верен партньор в откриването на таланти.

Ако си човек, за когото професионалното и личностно развитие са важни приоритети, имаме интересно предложение за теб!

Изисквания:

• Професионален опит в областта на продажбите
• Минимум 2 години опит на подобна позиция
• Отлично владеене на английски език (писмено и говоримо)
• Отлични умения за работа с компютър – Microsoft Office
• Интерес към човешки ресурси и бизнес развитие
• Отлични комуникационни и презентационни умения
• Умение за работа в екип, взискателност, отговорност, гъвкавост и съобразителност при взимането на решения
• Опит в сферата на подбор на персонал се счита за предимство

Задължения:

• Презентация на компанията пред бизнес клиенти, с цел привличането им и изграждане на дълготрайни партньорства
• Продажба на услуги за подбор на персонал спрямо нуждите на нашите клиенти
• Идентифициране и дефиниране на мерки за оптимизиране на продажбената дейност
• Изготвяне на оферти и преговари за ценови условия
• Проучване на потенциални клиенти на набелязаните пазари
• Изнасяне на презентации и участие в кариерни изложения в страната и чужбина
• Постигане на поставените цели
• Изготвяне на отчети и доклади за дейността
• Активна комуникация с останалите отдели на компанията

Успешният кандидат:

• Обича предизвикателствата и работата с бизнес клиенти
• Умее да презентира и печели доверие
• Познава услугите за подбор на персонал и тенденциите в сектора
• Силно мотивиран към постигане на цели и високи резултати
• Професионалист с широка мрежа от контакти и отлични умения за комуникиране, включително и за водене на писмена кореспонденция

Ние предлагаме:

• Отлични възможности за възнаграждение спрямо приноса и постигнатите резултати
• Възможност за професионална реализация и кариерно развитие
• Професионално развитие в успешна HR агенция
• Обучение за придобиване на специфични познания и умения, свързани с работата и бъдещото развитие в компанията
• Приятна работна атмосфера, уютен офис с прекрасен двор

• Допълнително здравно осигуряване
• Спортна карта
• Хибриден начин на работа

Работно време: Понеделник – Петък, 09:00-18:00
Локация на офиса: Централна – ул. Петър Парчевич 9, София

„Успехът в продажбите идва, когато всеки ден разширяваш старите си граници.”

Ако позицията представлява интерес за теб, изпрати ни актуална автобиография.
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.