Top Skills Recruitment е агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в сферата на изнесените услуги. Мисията ни е да помагаме на нашите кандидати със съвети за професионалното им развитие и да се движим с тях по пътя към най-добрата кариерна възможност.

За наш клиент, българо- немска компания, производител и вносител на машини и консумативи за хранително-вкусовата промишленост, търсим сервизен техник.

Задължения:

  • Пускане в експлоатация и поддръжка на машини за хранително-вкусовата промишленост;
  • Опаковъчни машини, електронни везни, оборудване за ресторанти и супермаркети;
  • Осъществяване на гаранционен и извънгаранционен сервиз на място при клиента и в сервизната база;

Изисквания:

  • Техническо образование;
  • Знания в областта на електротехниката / механиката;
  • Английски или немски език – основно ниво
  • Работа с MS Office;
  • Умения за работа с техническа документация;
  • Шофьорска книжка;

*Опит на подобна позиция се счита за предимство;

Фирмата осигурява:

  • Дългосрочен трудов договор;
  • Транспорт или разходи за пътуване;
  • Работно облекло;
  • Отлични условия на труд;
  • Въвеждащо обучение.

Ако си представяте бъдещето си в надеждна и доказана компания, моля изпратете автобиография.