Работа в Германия-  Служители за производствена фабрика

Top Skills Recruitment е
международна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с
дългогодишен опит в посредничеството за намиране на работа в България и чужбина.

Нашата мисия е да открием
най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в
същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

Свободни позиции:

Служители за производствена
фабрика за гр. Bad Bentheim

Условия:

Заплата – 12 Е бруто на
час; при 48 часова работна седмица и след разходите за квартира и транспорт-
остават 1400 Е нето

Осигуровки- спрямо местното
законодателство

Възнаграждението се изплаща
месечно по банков път, между 1и 10-то число от месеца

Работни часове- 40 – 48
часа / седмично; работи се на 2 смени- 06.00 до 15.00 и от 15.00 до 24.00 часа

Изисквания и отговорности:

Опит – предходен опит е предимство

Чужди езици- разговорно
ниво на английски, немски език или руски; ако са двама кандидати- единият може
да има само основни познания по чужд език

Допълнителни детайли:

Квартира -230 Е на човек на
месец+ транспорт до работното място- 60Е

Работни обувки- първият
чифт се заплаща- 30Е; работното облекло е подсигурено от работодателя

Температура във фабриката-
8-12 градуса

Отпуска- спрямо немското законодателство

Необходими документи:

Подробна автобиография

Ако тази възможност
представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на [email protected] и ние ще се свържем с
Вас.

Съдействието на Топ Скилс в
намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно
безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на
персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

За повече информация:

00359 895 600 734

[email protected]