Работа в Белгия: Заварчици

Top
Skills Recruitment

е международна агенция за подбор на
персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в посредничеството
за намиране на работа в България и чужбина.

Нашата мисия е да открием най-доброто
в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време
да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

Работа
в Белгия, района на
Geel
– Заварчици

Условия:

Заплата-
15-18 E
бруто на час; изплаща се седмично+ бонуси

Работни
часове- 38 часа / седмично; с възможност за допълнителни часове; работи се на
двусменен режим

Осигуровки-
спрямо местното законодателство

Самолетен
билет- възстановява се до 150 Е от цената му след първата изработена седмица

С
предимство са кандидати със собствен автомобил и шофьорска книжка

Униформа-
предоставена от компанията

Изисквания и
отговорности:

Опит
– предходен опит е задължителен

Чужди
езици- работно/разговорно  ниво на английски
език

Допълнителни
детайли:

Квартира
– подсигурена от работодателя, за сметка на служителя, наемът е 75-85 Е/
седмично + сметки

Отпуска-
спрямо белгийското законодателство

Необходими
документи:

Подробна
автобиография на английски език

Ако
тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография
на [email protected] и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието
на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно
консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз
за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

За повече информация:

00359 895 600 734

[email protected]